Haber

Adıyaman Belediyesi depremde hayatını kaybedenler için anma etkinliği düzenledi

Adıyaman Belediyesi, 6 Şubat’ta meydana gelen yıkıcı depremin ardından hayatını kaybeden vatandaşlar için konteyner kentlerde anma etkinliği düzenledi.

Adıyaman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde depremde hayatını kaybeden vatandaşlar için toplu yaşam alanlarının olduğu yerlerde ve konteyner kentlerde Mevlit-Kur’an-ı Kerim etkinlikleri düzenlendi.

Ravza grubu eşliğinde ilahiler söylendi ve misafirlere ikramlarda bulunuldu. Altınşehir K1 Konteyner Kent’te düzenlenen programa katılan Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç’a; Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Hasan Rahmet, Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü İshak Yıldız ve Temizlik İşleri Müdürü Mahmut Yıldırım katıldı.

Programda konuşan Önder Kılınç; “Depremde şehit olan şehitlerimizin ruhları için belediyemiz tarafından düzenlenen Mevlüt etkinliğine katıldık. Rabbim mekanlarını cennet eylesin. Ülkemizin böyle bir deprem felaketi yaşamamasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum. bir daha kimseye böyle acı yaşatmasın.Şehitlerimiz her zaman kalbimizde ve onları anmaya devam edeceğiz.Toplu yaşam alanlarında etkinliklerimiz devam edecek.

Etkinliğe katılan vatandaşlar, Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç ve grubuna düzenledikleri program için teşekkürlerini iletti. – ADIYAMAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu