Haber

AK Parti Adıyaman milletvekilleri yetkilerini aldı

Milletvekillerinin görev sürelerini almalarının ardından açılış konuşmasını yapan AK Parti İl Başkanı Emrah Erkan Bulucu, “Bugün bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum. Rabbim bu vekalet töreni ile milletvekillerimize Adıyaman’a hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. Hayırlı uğurlu olmasını dilerim” dedi.

RESUL KURT: TAAHHÜDSÜZ ÇALIŞACAĞIZ

AK Parti Milletvekili Resul Kurt, depremin ardından seçime sıkıntılı kurallarla geçildiğini kaydederek, 28 Mayıs’ta yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimini yüzde 80-85 gibi rekor bir oyla tamamlayacaklarını, yılmadan çalışacaklarını kaydetti.

AK Parti Milletvekili İshak Şan, halkın verdiği emaneti devraldıklarını ve bu emaneti en doğru şekilde taşıyarak halka hizmet etmek istediklerini belirtti.

MUSTAFA ALKAYIS: ERDOĞAN’A YÜKSEK BİR OYLA DESTEK VERECEKLERİNE TAM İNANIYORUM

AK Parti Milletvekili Mustafa Alkayış, yapılan seçimlerin hayırlı olmasını dileyerek, 28 Mayıs’ta yapılacak 2. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin Recep Tayyip Erdoğan’ı yüksek oyla destekleyeceğine inandığını belirtti.

AK Parti Milletvekili Hüseyin Özhan, seçmenin görevini yerine getirdiğini ve üzerlerindeki yükün büyük olduğunu belirterek, şimdi görev sırasının kendilerinde olduğunu söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu