Haber

AK Parti Bozcaada İlçe Teşkilatı Gazi Meclis’teydi

AK Parti Küme Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ile AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Gazi Meclis’te AK Parti Bozcaada İlçe Teşkilatı’nı ağırladı.

1915 Çanakkale Köprüsü’nün kentin cazibesini artırdığını belirten AK Parti Küme Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, “Bozcaada’mız denizi, tarihi yapıları ve doğal güzellikleriyle bir çekim merkezi. Bu yıl da çalışmalarımıza devam edeceğiz. ilçemize yönelik yatırımlar ve projeler.İlimizin ve tüm ilçelerimizin çehresi her alanda yaptığımız yatırımlarla değişmeye devam ediyor.Asırlık bir hayal olan 1915 Çanakkale Köprüsü, dünyanın en uzun orta açıklıklı asma köprüsüdür. Köprüden sonra ilimiz cazibesini artırdı.Dünyanın en büyük orkide üreticilerinden Belçikalı bir firma Çanakkale OSB’deki yerini aldı “Belçika’nın orkidesi Çanakkale’de yetişecek. Bu yatırım neden dün gelmedi, 40 yıldır bu yatırım neden gelmedi? Çünkü şu an ulaşım sorunu yok. Türkiye’nin her yerine, Avrupa’ya, İstanbul’a mesafeli olduğumuz aşikar. 2 saat sonra İstanbul’dayız. 1.5 saat sonra Yunanistan’dayız, Bulgaristan’dayız. Yatırımcılar bunu bildikleri için yatırım yapıyorlar.” dedi.

Programa AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, AK Parti Çanakkale İl Kadın Kolları Başkanı Hasret Karadayı, AK Parti Bozcaada İlçe Başkanı Sinem Tabak, AK Parti Çanakkale İl Gençlik Kolları Başkanı Alperen Uysal ve AK Parti Bozcaada İlçe Başkanlığı İdare Meclisi üyeleri katıldı. – ÇANAKKALE

ayancikhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu