Haber

HÜDA PAR Yönetim Kurulu Başkanı Yapıcıoğlu Kilis’i ziyaret etti

Hür Dava Partisi (HÜDA PAR) Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerden etkilenen Kilis’i ziyaret etti.

Kilis 7 Aralık Stadı’nda kurulan çadırlarda depremzedeleri ziyaret eden Yapıcıoğlu, depremde hayatını kaybeden vatandaşlara başsağlığı, yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifalar diledi.

Kilis’in depremlerden en az etkilenen yerlerden biri olduğunu belirten Yapıcıoğlu, “Keşke can kaybı olmasaydı. Büyük bir felaketle karşı karşıyayız. Allah bir daha böyle acılar yaşatmasın. Yaralılarımız oldu. Tedavisi devam edenlere acil şifalar diliyorum.” söz konusu.

Deprem psikolojisinden bir an önce kurtulmak ve normale dönmek gerektiğini vurgulayan Yapıcıoğlu, şöyle konuştu:

“Milletimiz yardım çalışmalarında çok güzel bir sınav verdi. Özellikle yardım faaliyetlerinde bulunan sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflar çok ciddi bir gayret ortaya koydular. Hamdolsun bu bizim için bir teselli oldu. Katılan herkese teşekkür ederiz. Enkaz kaldırma veya arama kurtarma çalışmalarında dünyanın ve ülkenin dört bir yanından yardım geldi. Hayat normale dönene kadar yardımlarımızı sürdüreceğiz.”

haberturhal.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu