Haber

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun istifa sloganlarına tepki! Hodri Meydanı

Türkiye büyük felaketin izlerini silmeye çalışırken bir yandan da provokasyon ve dezenformasyon hareketlerinin bir bölümüyle uğraşıyor.

Tarihin en hassas dönemlerinden birinin yaraları sarılırken, takımın taraftarları iktidarı hedef aldı.

Süper Lig’de Fenerbahçe-Konyaspor karşılaşmasının ardından Beşiktaş-Antalyaspor maçında tribünlerden isyan sesleri yükseldi.

Taraftarlar ‘istifa’ sloganları atarken, provokasyon tepki topladı.

Hatay’da depremin üzerinden 21 gün geçmesine rağmen halen deprem bölgesinde bulunan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, konuya ilişkin açıklama yaptı.

Canlı yayınla ilgili konuşan Soylu, siyaset yapmak isteyenlere yaklaşan seçim tarihini hatırlattı.

Süleyman Soylu şöyle devam etti;

“Devletin ve milletin emeğine kulak versinler”

Başka sorunları olan ve siyaset yapmak isteyenler varsa önümüzdeki günlerde seçim var. Herkes çıkıp siyasetini yapsın. Ancak spor sahalarını siyasi arenaya dönüştürmek isteyenler devletin, milletin ve sivil toplum kuruluşlarının emeğine kulak versinler. İnsanlar burada yaşıyor ve yeni bir yaşam yaratmak için çabalıyor. Aslında halk kararını seçimde verecek.

“Deprem meselesine gömüldük zannedenler… Hodri meydan okuyor!”

ortalığı karıştırmak isteyenler olabilir. Deprem sorununa battığımızı sananlar, güvenlik zamanlarında kalkanlarımızı kaldıramayacağımızı sanmasınlar. Burada insani bir sorunla karşı karşıyayız ve bu sorunların 3-5’ini uyumlaştırmaya, mühendisleştirmeye çalışan adamlara Türkiye’nin geleceğini karartma hakkı verilmiyor. Ama işimizi aksatmamalılar. Bölürlerse bu milletin karşı olduğu süreçte bu millete haksızlık etmiş olurlar. Ama vardiyamızı bölmek isterlerse bunu rahatlıkla yapabiliriz. Hodri meydanı.

kosk-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu