Haber

Melikgazi Belediyesi Parklardaki Oyun Alanlarını Dezenfekte Ediyor

Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Mustafa Palancıoğlu, çocukların daha steril alanlarda güvenle oynayabilmeleri için parklardaki oyun alanlarının dezenfekte edildiğini söyledi.

Yaz aylarının gelmesi ve park kullanımının artmasıyla birlikte daha da arttığını hatırlatan Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu; “Parkların bizim için her zaman ayrı bir önemi olmuştur. Çocuklarımızın güvenli, sağlıklı ve güvenli bir şekilde eğlenmeleri ve gelişebilmeleri her zaman önceliklerimiz arasında olmuştur. Çocuklarımızın eğlenirken neler öğrenebilecekleri, spor Yapabilecekleri, sosyalleşebilecekleri park alanlarımız ailelerimizi de mutlu ediyor. Özellikle çocuklar ve gençler için çalışmalarımızı titizlikle yürütüyoruz. Gün içerisinde çocukların oyun oynadığı parklarımızı sistematik olarak dezenfekte ediyoruz. Çocuklarımızın sürekli temas halinde olduğu oyun alanlarının hijyenik olması da hayati önem taşımaktadır. Ailelerimizin, gençlerimizin ve çocuklarımızın mekanı cennet olsun” dedi.

Ayrıca Lider Palancıoğlu, ilçedeki yeşil alan sayısının arttığını ve ilçeye yeni parklar kazandıracaklarını söyledi. – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu