Haber

Nevşehir Güzel Sanatlar Merkezi kayıtları başladı

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Temmuz ayında başlayacak yeni dönemde müzik aletlerini kullanmayı öğrenmek isteyen gençlerin yanı sıra güzel sanatlara hazırlanan gençler için ücretsiz kurslar açılacak.

Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde geçtiğimiz aylarda Kültür Parkı içerisinde hizmete açılan Güzel Sanatlar Merkezi kısa sürede büyük ilgi gördü. Yetişkinlerin yanı sıra çocuk ve gençleri de sanatla buluşturan merkezde uzman eğitmenler gözetiminde hafta içi ve hafta sonu açılan kurslara yüzlerce kişi katılıyor.

Merkezde açılan kurslara katılmak isteyenler için yeni yatay geçiş kurs kayıtları başladı. Yeni dönemde bağlama, gitar, piyano, keman, perküsyon, yan flüt, ney ve ud kurslarının yanı sıra hazırlık yapan öğrenciler için açılacak olan Güzel Sanatlara Hazırlık kurslarına dileyen herkes ücretsiz olarak katılabilecek. Güzel Sanatlar Yetenek Sınavı için.

Hafta içi ve hafta sonu açılması planlanan kurslara sınırlı kontenjanla katılmak isteyenler 23 Haziran 2023 tarihine kadar Kültür Park içinde yer alan Nevşehir Belediyesi Güzel Sanatlar Merkezi’ne veya Paşakonağı’nda bulunan Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’ne şahsen başvurabilirler. .nevsehir.bel .tr’de Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü Kurs Başvuruları sekmesinden online kayıt yaptırabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu