Teknoloji

The Elder Scrolls 3: Morrowind Uzay Modu Fragmanı Yayınlandı

The Elder Scrolls III: Morrowind, 2002 yılında piyasaya sürülen ve halen daha geniş bir hayran kitlesi tarafından oynanan bir oyundur. Oyunun grafikleri ve mekanikleri zamanla eskimiş olsa da mod topluluğuMorrowind sayesinde hayata geçmeye devam ediyor.

Bir mod geliştiricisi, bırakın hayat vermeyi Morrowind’i bambaşka bir türe dönüştüren bir mod yaptı. Bu modda oyuncular Morrowind’in orta çağ dünyasını tamamen farklı bir yere bırakıyor, uzayın içinegidiyorlar.

Robowind Construct mod fragmanı

Modun adı “Robowind Construct”. Videoya göre mod, Morrowind’in haritasını uzay istasyonları, gezegenler ve yıldızlarla dolu bir galaksiye dönüştürüyor. Aktör, Uzay gemisiyle bu galaksiyi keşfedebilir, düşman gemileriyle savaşabilir ve farklı silah ve teçhizat toplayabilir.

Modun şu an erken bir aşamada olduğu ve geliştiricinin daha yapacak çok işi olduğu belirtiliyor. modun Ne zaman çıkacağı ya da nasıl indirilebileceği konusunda herhangi bir bilgi verilmedi..

Robowind Construct mod, Morrowind’in esnekliğini ve modlanabilirliğini gösteren farklı bir projedir. Aslına bakarsanız bir oyun modlanarak bambaşka bir hale getirilebilir…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu