Haber

Beşiktaş’ta denize atlayan şahıs, polis ve itfaiyeyi seferber etti.

Beşiktaş sahilinde denize atlayan kişi bir süre sonra ortadan kayboldu. Bu kişinin hayatından endişe eden mahalle sakinlerinin ihbarı üzerine polis, itfaiye ve kıyı güvenlik ekipleri seferber oldu. Denizden çıkarılan şahıs hastaneye kaldırıldı.

Saat 23.30 sıralarında Beşiktaş vapur iskelesinden denize atlayan ve uzun süre denizde kalan şahıs daha sonra ortadan kayboldu. Çevredekilerin ihbarı üzerine polis, itfaiye, sağlık ve sahil güvenlik ekipleri harekete geçti. Gruplar olay yerine gelmeden önce yorulduktan sonra kıyıya döndüğü görülen bireye vatandaşlar yardım etti. Denizden çıkarılan ve kimliği belirlenemeyen şahıs olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı. Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

Olayı gören Koray Çeperli, “Arkadaş sanırım sarhoştu. Buradan koşarak denize atladı. Denize açıldıktan sonra 15-20 dakika ortalarda görünmedi. Bizi de çok korkuttu. Daha sonra Ambulansı ve polisi aradık.Sahil güvenlik geldi.Arkadaşın kendisi de buraya geldi.Yoruldu,bitti. Daha sonra ambulans ekipleriyle hastaneye kaldırıldı” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu